Het Zweistra FoodImpuls Team

Ons team van Zweistra Foodimpuls staat voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Hieronder vindt u een overzicht van onze medewerkers met daarbij de contactgegevens.

Andries ZweistraAlgemene directie

Mobiel06 - 52 33 55 09
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail directie@zweistra.nu

Monieka ZweistraAlgemene directie - P&O / Kwaliteit

Mobiel06 - 52 33 55 21
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail directie@zweistra.nu

Arjen BorsjeCommercieel directeur

Mobiel06 - 53 32 74 03
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail arjen@zweistra.nu

Giel GoestenCommercieel manager

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail giel@zweistra.nu

Alex JoosseVerkoop binnendienst

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail alex@zweistra.nu

Marco van GangelenVerkoopadviseur

Mobiel06 - 35 11 10 02
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail marco@zweistra.nu

Peter AssmannVerkoopadviseur

Mobiel06-30323180
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail peter@zweistra.nu

Jelle BorsjeOperationeel manager

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail jelle@zweistra.nu

Pim VerheijVerkoop binnendienst

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail pim@zweistra.nu

Adrie LagendijkVoorraadbeheer

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail adrie@zweistra.nu

Marco PlatenburgVoorraadbeheer

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail marcoplatenburg@zweistra.nu

Coen van OutheusdenVerkoopadviseur

Mobiel06 – 57 68 59 23
Tel. 0183 – 44 33 15
E-mail coen@zweistra.nu

Daniel KruijtVerkoopadviseur

Mobiel06 – 82 06 26 41
Tel. 0183 – 44 33 15
E-mail daniel@zweistra.nu

Matthieu VeenmanVerkoopadviseur

Mobiel06 – 82 06 30 69
Tel. 0183 – 44 33 15
E-mail matthieu@zweistra.nu
Contactgegevens
AdresStationsweg 28
5301 KH Zaltbommel
Tel.+31 (0)183 - 44 33 15
Fax.+31 (0)183 - 44 12 56
E-mailinfo@zweistra.nu